پوستر

پوستر

پوستر های سه بعدی امروزه کاربردهای زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی پیدا کرده اند. زیرا اولا شما می توانید طرح دلخواه خود را بر روی دیوار نصب کنید و ثانیا ویژگی سه بعدی این طرح ها باعث می شود فضای داخل اتاق پذیرایی یا اتاق خواب منحصر بفرد باشد. طرح های موجود ما از پوستر های دیواری نامحدود هستند. شما می توانید از هزارن طرح جدید یکی از آنها را بعنوان کاغذ دیواری مورد نظر خود در اتاق خواب و یا پذیرایی نصب کنید.

برای انتخاب کاغذ ما به شما پیشنهاد میکنیم از کاغذ آلمانی استفاده کنید. کاغذ های ترکیه ای از نظر کیفیت در مرحله بعدی قرار دارد.

بعد از آن کاغذ های ایرانی قرار دارند. 

 

برای طراحی دکوراسین داخلی مدرن استفاده از پوسترهای سه بعدی به شما کمک می کند فضایی مدرن برای خانه خود خلق کنید. 

برای مثال اگر دنبال طرح های جدید و خاص برای خانه خود میگردید ابتدا ابعاد دیواری که میخواهید بر روی آن پوستر نصب کنید را اندازه گیری کنید. طول و عرض دیوار را یاد داشت کنید. سپس طرح پوستر خود را انتخاب کنید و سپس آن را برای ما ارسال کنید.

طرح های سه بعدی دارای ضخامت نیستند بلکه سایه روشن های موجود در عکس یک خطای دید سه بعدی بوجود می آورند و بیننده با نگاه کردن به تصویر یک تصویر سه بعدی میبیند.

برای دانلود جدید ترین آلبوم های پوستر دیواری روی لینک های زیر کلیک کنید.

دانلود آلبوم گل

دانلود آلبوم گل

دانلود آلبوم نقاشی

دانلود نقاشی

دانلود آلبوم -رستوران-کافی-شاپ

دانلود آلبوم کافی شاپ و رستوران

دانلود آلبوم شهر

دانلود آلبوم شهر

 

دانلود آلبوم -حیوانات

دانلود آلبوم حیوانات

دانلود آلبوم طبیعت

دانلود آلبوم طبیعت

 

 

 

 

 

 

 

برای چسباندن این طرح ها حتما از نصابان حرفه ای استفاده کنید زیرا باید لتها بصورت دقیق در کنار هم قرار گیرند. در غیر اینصورت فاصله لتها زیاد باشد و اگر این تکه ها درست در کنار هم قرار نگیرند باعث خرابی کل کاغذ دیواری خواهد شد. و شما باید دوباره هزینه آن را پرداخت کنید.