کاغذ کاهی از کجا بخرم

کاغذ کاهی از کجا بخرم

کاغذ کاهی از کجا بخرم

کاغذ کاهی از کجا بخرم ؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که می توانید کاغذ کاهی را در کاغذ و مقوای طرفه عرضه بخرید. کاغذ کاهی یکی از پر مصرف ترین کاغذ های مورد استفاده می باشد. از کاربردهای آن می توان به بیمارستانها برای پهن کردن بر روی تخت  ، در دامداریها ، بسته بندیهای میوه ، و بسیاری دیگر از کاربردها استفاده کرد. 

کاغذ کاهی کیلویی را هم بصورت رول های بزرگ و هم بصورت بندی می توان خرید. رولهای کاغذ کاهی ۳۰۰ کیلوگرم تا ۵۰۰ کیلوگرم وزن دارد. اگر بصورت بندی در ابعاد ۷۰ سانت در ۱۰۰ سانت نیاز دارید می توانید آن را در بندهای ۵۰۰ برگی سفارش دهید. حتی شما می توانید سایز دلخواه خود را نیز بما سفارش دهید. مثلا سایز کاغذ A3 و یا A4 نیز قابل تحویل می باشد. سایز دلخواه خود را نیز می توانید به ما برای برش سفارش دهید. 

ولی باید پول آن را قبل از برش واریز کنید. زیرا سایز دلخواه فقط برای سفارش شما برش می خورد و کاربرد دیگری ندارد. 

رول کاغذ کاهی 

رول کاغذ کاهی نیز بصورت کیلویی بفروش می رود. 

رولهای آن در ابعاد ۷۰ سانتی ، ۸۴ و ۱۰۰ و ۱۲۰ سانت وجود دارد. می توانید رول های آن را در طول های ۱۰ متری رول به رول کنید. اجرت رول به رول کردن به قیمت کاغذ کاهی اضافه می گردد. 

کاغذ های کاهی با مقدار سفارش بالا از انبار شورآباد تحویل مشتری می گردد. ولی کاغذ های کاهی با سفارش زیر ۵۰۰ کیلو از درب مغازه به مشتری تحویل می گردد. در هنگام برش پرتی کار بعهده مشتری می باشد. بنابر این در هنگام سفارش به ابعاد سفارش خود دقت کنید تا کمترین پرتی را داشته باشید. این کاغذ با گرماژ ۴۰ تا ۴۵ گرم به مشتریان عرضه می شود 

کاغذ کرافت

کاغذ کرافت در گرماژ ۴۰ گرم   ۷۰ گرم ، ۸۰ و ۱۰۰ و تا ۴۰۰ گرم به مشتریان عرضه می شود. می توانید از ضخامتهای پایین برای بسته بندی میوه استفاده کنید. برای کادو کردن و ساخت پاکت از گرماژ ۷۰ گرم و تا ۱۲۰ گرم می توانید استفاده کنید. ساخت جعبه با گرماژهای بالاتر نیز انجام می شود.