کاغذ کرافت از کجا بخرم

کاغذ کرافت از کجا بخرم

کاغذ کرافت از کجا بخرم

کاغذ کرافت از کجا بخرم ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که کاغذ و مقوای طرفه یکی از مراکز اصلی پخش کاغذ کرافت می باشد. برای خرید عمده می توانید سفارش خود را از بنگاه شورآباد تحویل بگیرید. برای سفارشات زیر ۵۰۰ کیلو می توانید سفارش خود را از درب فروشگاه تحویل و یا با وانت یا موتور به آدرس شما ارسال گردد.

قیمت فروش در کاغذ و مقوای طرفه بصورت عمده محاسبه می گردد. در صورت تمایل حتی می توانید ابعاد برش را طبق سلیقه خود سفارش دهید.

کاغذ کرافت از کجا بخرم

کاغذ هندی بخریم یا اکراین

کاغذ کرافت اکراین در هر دو طرف آن کمی حالت چرب دارد. این خصوصیت باعث می شود تا کرافت اکراین برای نگهداری میوه و سیزیجات بسیار مناسب باشد. نگهداری میوه در سردخانه حتما باید با کاغذ کرافت با کیفیت انجام شود. در غیر این صورت میوه ها در سرد خانه دچار فساد می گردد. بدلیل وجود مه پاش ها در سرد خانه قطرات آب بر روی کاغذ کرافت می نشیند و باعث خیس شدن آن می گردد. اگر خاصیت روغنی در کاغذ کرافت وجود نداشته باشد ، این موضوع باعث گندیدن میوه ها می شود. 

حال آن که کاغذ کرافت اکراین در دو طرف آن خاصیت روغنی دارد و آب راجذب نمی کند. به همین دلیل کاغذ کرافت اکراین محبوبیت و کیفیت بهتری نسبت به سایر کاغذ ها دارد. البته باید این نکته را یاداوری کنیم که قیمت آن نیز نسبت به سایر برندها بالا تر می باشد. 

در حالیکه کاغذ کرافت هندی یک طرف آن خاصیت روغنی دارد. ولی با این وجود بسیاری از باغداران از کاغذ کرافت هندی یاش برای نگهداری میوه های خود در سرد خانه استفاده می کنند. دلیل آن هم قیمت نسبتا ارزانتر این کاغذ نسبت به کاغذ اکراینی می باشد. کاغذ کرافت یاش نیز برای نگهداری میوه در سرد خانه بسیار مناسب می باشد. مخصوصا سیب یکی از میوه هایی است که با این کاغذ در سردخانه نگهداری می شود. برای برش آن برای صندوق میوه می توانید سایز برش خود را انتخاب و آن را سفارش دهید. همکاران ما در اسرع وقت برش کاغذ ها را با دقت و سرعت در این مجموعه انجام می دهند. البته اجرت برش به قیمت کاغذ افزوده می گردد.

کاغذ کرافت ۷۰ و ۸۰ گرمی

این گرماژ بیشتر برای ساخت پاکت مورد استفاده قرار می گیرد. این کاغذ برای بسته بندی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.