کاغذ خام پوستر دیواری

کاغذ خام پوستر دیواری

کاغذ خام پوستر دیواری

کاغذ خام پوستر دیواری

کاغذ خام پوستر دیواری یا کاغذ دیواری که مدیای آنها می باشد در دستگاه های چاپ اکوسالونت کاربرد دارد. این کاغذ ها دارای خصوصیاتی هستند که باید چاپ روی آنها بادستگاه های اکوسالونت به نحو احسنت انجام گیرد. 

رول های آنها دارای عرض ۵۳ سانتیمتر است و طول رولهای آنها ۴۰ متری است. کاغذ طرفه مدیای خام پوستر ها را به مشتریان محترم عرضه می کند.

پوستر دیواری

مواد خام و یا مدیای خام برای چاپ اکوسالونت بر روی آنها استفاده می شود. این دستگاه ها با جوهر های بر پایه آب کار می کنند و بسیار پرکاربرد در صنعت دکوراسیون داخلی می باشند. 

پوسترهای دیواری ها دارای انواع مختلفی می باشند که شامل

طرح های طبیعت

 حیوانات

 آسمانخراشها

طرح های سنتی

می باشند.

برای چاپ آنها چاپخانه ها نیاز به کاغذ خام آنها دارند که توسط ما به چاپخانه ها ارسال می گردد.

قیمت کاغذ دیواری خام به شرح ذیل می باشد.

عرض ۵۳ سانت ، طول ۴۰ متر با کاغذ معمولی قیمت هر رول ۵۶۰ هزار تومن می باشد

 

عرض ۵۳ سانت ، طول ۴۰ متر با کاغذ اکلیلی قیمت هر رول ۶۰۰ هزار تومن می باشد.

نحوه کار با دستگاه های اکوسالونت

نحوه کار با دستگاه های اکو سالونت به این ترتیب است که ابتدا تصاویر به لت های ۵۳ سانتیمتری بریده می شوند سپس با استفاده از دستگاه های فوق چاپ می شوند.

چون دیوارها دارای ارتفاع دو متر و هشتاد و پنج سانت هستند پوستر های آماده نیز به همین ابعاد چاپ و عرضه می شوند. ابعاد متداول به شرح ذیل می باشد. ۳×۲ و ۳×۵ و …

دستگاه های اکوسالونت

دستگاه های اکو سالونت موجود در بازار معمولا با هد های dx 5 یا هد های dx 7 اپسون ژاپنی کار میکنند. نوع جدیدتر این دستگاه ها با هدهای فوجی فیلم ساخته شده اند که بسیار با کیفیت و قابل تعمیر هستند. 

این دستگاه ها بر پایه جوهر های بدون بو کار می کنند و تصاویر چاپ شده آنها نیز بسیار عالی است. پوسترهای سه بعدی که امروزه بسیار باب شده اند با این دستگاه ها چاپ می شوند. چاپ پوستر تنها کار این دستگاه ها نیست بلکه می توانید با این دستگاه ها پرده ، و بنر و فلکسی نیز چاپ کنید. البته آنها مدیای خاص خود را دارند . 

 

جایگزین این دستگاه ها دستگاه های یو وی هستند که دارای قیمت بسیار بیشتری نسبت به اکوسالونت دارند.