جعبه ماسک

جعبه ماسک

جعبه ماسک پزشکی و فیلتر دار در تعداد ۵۰ تایی و ۱۲ تایی در این مجموعه تولید میگردد. حداقل تعداد سفارش برای طرح آماده ۲۵۰ عدد و طرح دلخواه ۱۰۰۰ جعبه می باشد . ماسکهای پزشکی دارای دو نوع فیلتر دار و ساده می باشند. البته جعبه آماده نیز موجود است و حداقل مقدار سفارش در آن وجود ندارد.

ماسکهای فیلتر دار دارای جعبه های با ابعاد زیر می باشند.

جعبه های فوق دارای 

طول ۱۴ سانت

عرض ۱۲ سانت

ارتفاع ۱۵ سانت

جعبه ماسک فیلتر دار

در حالیکه ماسکهای ساده دارای جعبه های با ابعاد زیر می باشند.

طول ۲۰ سانت

عرض ۱۰ سانت

ارتفاع ۱۰ سانت

نمونه جعبه در زیر را مشاهده میکنید.

جعبه ماسک پزشکی

جعبه های فوق دارای مقوای ۳۰۰ گرم پشت طوسی هستند که مقاومت خوبی برای نگهداشتن وزن ماسک های فوق دارند. 

برای دریافت قیمت با شماره ۲۶۷۰۲۶۶۱ ۰۲۱ تماس بگیرید. 

جعبه های ماسک معمولی بصورت آماده و تحویل فوری موجود است.

برای جعبه های سفارشیمدت زمان تحویل دو هفته کاری می باشد. تسویه کامل قبل از دریافت سفارش الزامی است.

ماسک های پزشکی باید در جعبه های مقوایی بسته بندی شوند تا مشتریان امکان خرید آنها را بدون آلوده شدن ماسکها داشته باشند. در غیر این صورت با تماس دست با ماسک برای برداشتن آن ماسکها نیز ممکن است آلوده شوند. 

بنابر این باید ماسکها داخل بسته بندی مناسب قرار گیرند تا مشتریان بتوانند بدون اینکه ماسکها آلوده گردند آنها را خریداری و از داخل جعبه بردارند.

نکته دیگر مقاومت جعبه ها در برابر وزن ماسکها می باشد که از مقوای با مقاومت مناسب باید استفاده گردد. 

مقوای بهداشتی برای جعبه ماسک باید استفاده گردد‌. برای بسته بندی استاندارد و مناسب مقوای بهداشتی توصیه میشود . اگر چه مقوای بهداشتی دارای قیمت بالایی می باشد. 

ماسک یک وسیله پزشکی می باشد که باعث جلوگیری از انتقال بیماری میشود. زیرا ذرات بزاق دهان که با هوا منتقل می شوند میتوانند باعث انتقال بیماری از فردی به فرد دیگر شوند. به عبارت دیگر ویروس ها می توانند با عطسه یا سرفه پخش شوند و بیناری را گسترش دهند. ولی ماسک با گرفتن ذرات بزاق دهان از گسترش بیماری جلوگیری می کند. 

جعبه های آماده

جعبه های آماده نیز موجود است. برای دریافت موجودی لطفا تماس بگیرید. 

ابعاد جعبه های آماده دارای عرض ۱۰ و ارتفاع ۱۰ و طول ۲۰ سانت می باشند. مقوای مورد استفاده ۳۰۰ گرمی پشت طوسی و یا ۴۰۰ گرمی می باشند. مقوای ۴۰۰ گرمی باعث ایجاد مقاومت بهتر نسبت به مقوای ۳۰۰ گرمی می شوند. همین امر سبب بهتر قرار گرفتن ماسک در درون جعبه می شود. ولی جعبه های با گرماژ ۴۰۰ دارای قیمت بیشتری نسبت به مقوای ۳۰۰ گرمی هستند. یک نمونه از مقوای آماده را در زیر میبینید.

جعبه آماده
جعبه آماده

شماره تماس : ۲۶۷۰۲۶۶۱ ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.