چاپ جعبه ماسک

چاپ جعبه ماسک

چاپ جعبه ماسک با مقوای ۴۰۰ گرم و ۳۰۰ گرم برای ماسک های معمولی و n95 انجام میشود. جعبه های ماسک آماده نیز موجود است که با ابعاد مختلف بصورت تحویل فوری به مشتریان عرضه میشود.

جعبه های ماسک آماده مزیت های زیادی نسبت به چاپ آنها دارند. اولین مزیت آنها این است که بصورت فوری به مشتریان عرضه میشود. دومین مزیت آنها این است که نسبت به چاپ ارزانتر تمام میشود.

زیرا هزینه زینک و طراحی و ساخت قالب در آنها لحاظ نمیشود. هزینه های ساخت قالب و زینک و طراحی بسیار زیاد است و باعث افزایش قیمت محصول میشود.

کارتن های آنها نیز در بسته های ۲۵۰ عددی عرضه میگردد.

نمونه ای از جعبه های آماده در زیر مشاهده می شود.

چاپ جعبه ماسک
چاپ جعبه ماسک

جعبه ماسک های پزشکی را می توان از مقوا های مختلفی ساخت. از جمله و پر کاربرد ترین آنها مقوای پشت طوسی می باشد. مقوای پشت سفید و ایندربرد از دیگر مقوا ها می باشد. برای ساخت جعبه و چاپ آن مقوای ایندربرد بسیار گرانتر از مقوای پشت طوسی هزینه دارد. 

گرماژ مقوا نیز از دیگر گزینه هایی است که بر قیمت جعبه ماسک تاثیر گذار است. هرچه گرماژ مقوا بالاتر برود قیمت جعبه ماسک نیز بالاتر می رود. 

برای اینکه از موجودی جعبه ماسک اطمینان یابید لطفا با دفتر تماس حاصل فرمایید. 

جعبه های ماسک آماده دارای مقوای پشت طوسی و گرماژ ۴۰۰ گرم و ۳۰۰ گرم و ابعاد ۱۰ در ۱۰ در ۲۰ سانت و همچنین نوع کوچک آن در ابعاد  ۸.۴ در ۹.۹ در ۱۹.۴ موجود است.

بسته به نوع کاربرد شما جعبه های مختلفی می توان بکاربرد. 

جعبه های کوچک برای ماسک های کوچک و جعبه های بزرگ برای جعبه ماسک های بزرگ کاربرد دارد. 

برای سفارش لطفا با ما تماس بگیرید. 

سفارش های تهران با پیک ارسال می گردد. هزینه پیک بعهده مشتری می باشد.

جعبه ماسک پزشکی

جعبه ماسک پزشکی با ابعاد و گرماژ مختلف بصورت آماده موجود می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.